GPS obojky Majlo - Proč obojek Majlo

Proč obojek Majlo

Proč obojek Majlo

Rychlost reakce při ztrátě

Každou minutu víte, kde se váš mazlíček nachází, ale zároveň díky nastavení radiusu nemusíte sami kontrolovat, kde se pejsek právě nachází. Majlo vám v případě opuštění tohoto virtuálního plotu sám odešle notifikační upozornění.

Možnost „poslední záchrany“

Pokud se vám ztratí mazlíček s vybitým obojkem Majlo, nezoufejte! Ten, kdo najde vašeho mazlíčka, má možnost nám zanechat své údaje. My ho kontaktujeme a zjistíme potřebné informace přes jedinečný kód, které každé zařízení Majlo má, abychom dostali vašeho kamaráda co nejrychleji zpátky domů.

Jedinečný na trhu – výdrž a senzor nárazu

Čidlo nárazu je jedinečné řešení obojku MAJLO. V případě, že obojek zaznamená náraz, ihned vyšle varovný signál včetně polohy. Pokud tedy vašeho mazlíčka například srazí auto, můžete ihned běžet na pomoc. Obojek MAJLO vydrží v nejvyužitelnějším nastavení až 30 dní bez nabití

Jediný český výrobek svého druhu

Vývoj, výroba i zákaznická podpora přímo v České republice. Majlo je výjimečný i využitím 3 technologií zároveň a to GPS, GSM a GLONASS.

Flexibilita nastavení, bez paušálu a SIM karty

Obojek je možné nastavit přesně podle vašich představ, ať už je váš mazlíček na zahradě, chodí na procházky po městě nebo je vaším parťákem při běhání. Nemusíte kupovat žádnou SIM kartu ani řešit žádný měsíční paušál.

Vhodný pro velké i malé psy nebo kočky od 4 kg

Velikost i váha jsou uzpůsobeny všem velikostem mazlíčků, samozřejmostí je voděodolnost pro využití v terénu

A co když Majla nemám?

Když Majla nemáte, bohužel zvyšujete riziko smutné události, strachu a nejistoty. Podle statistik se každý den ztratí minimálně 30 psů. Co když budete jednou i vy součástí stejného příběhu?

Existuje několik variant jak tomu zabránit. Tetování, čip pod kůži, psí známka.

Všechny tyto varianty jsou skvělé a mají smysl. Nicméně to platí jen do chvíle, kdy vašeho miláčka někdo odchytne, odvede na místo, například městské police, kde se čip načte, pošle se informace na centrální registr a ten vás kontaktuje.

Vzpomeňte si však, kolikrát jste viděli pobíhat venku psa a kolikrát jste ho opravdu odchytli. A co když ten pejsek je větších rozměrů jako náš Jameson nebo ustrašeně vrčí? Řekněte sami, chytli by jste ho za obojek a naložili do auta?

Jak Majlo funguje

Majlo pracuje na principech GPS, GSM a GLONASS technologie a to zejména kvůli přesnosti, kterou tato kombinace nabízí. Zařízení funguje nezávisle na pokrytí jednotlivých mobilních operátorů, vybírá si síť, kterou je daná lokalita nejlépe pokrytá. Zároveň nevyužívá žádnou SIM kartu, u které není možné zabránit pohybu v zařízení, ale technologii průmyslových čipů, které jsou umístěny do zařízení přímo ve výrobě a tedy je možné zaručit bezchybné fungování.

Majlo využívá baterii, která nabízí jeho ideální využití. Právě díky této součásti bude Majlo vaším parťákem a pomocníkem, o kterého není nutné se starat den co den.

Protože dobře víme, co všechno mohou zvířecí kamarádi vymyslet, všechny důležité komponenty se ukrývají ve speciálně tvrzené krabičce, jejíž součástí jsou stejně bytelné úchyty. Díky tomu je Majlo odolný vůči nárazům i dalším přírodním vlivům. Obojek Majlo je zároveň voděodolný.

Veškeré ovládání obojku Majlo je intuitivní a jednoduché. Pomocí webového portálu nebo mobilní aplikace ke stažení na Google Play nebo AppStore budete mít jeho ovládání vždy po ruce.

LED idikátor, který obsahuje každé zařízení Majlo, ukazuje, kdy se zařízení probudí nebo kdy je potřeba ho již nabít. Zároveň i světelný indikátor pomáhá při vypínání zařízení. Protože nechceme, aby došlo k vypnutí zařízení pouhým stisknutím tlačítka – což může zvládnout i kdejaký pejsek :), Majlo používá sérii pohybů za využití LED signalizace. Díky tomu je možné obojek Majlo vypnout pouze tehdy, pokud opravdu chcete.

Parametry

Rozměry55x32x15 mm
Váha40g
KonstrukcePOLYPROPYLEN
Tvarzaoblený pro větší komfort zvířete
Napájeníboční microUSB vstup se záslepkou
Zapnutí/vypnutítlačítko
Indikacedvoubarevná LED dioda
Výdrž na jedno nabitaž 30 dní

Jak šel čas

Cesta vývoje Majla nebyla vždy jednoduchá. Už před pár lety jsme si mysleli, že máme hotovo, ale opak byl pravdou. První dřevěný model jsme vytvořili již v roce 2016 a vážil k naší spokojenosti 60 g :) Časem jsme zjistili, že chceme od Majla víc, proto jsme vyvíjeli dál. Poprvé, kdy jsme měli alespoň prázdnou krabičku v ruce, se psal rok 2018 – ano, 2018 a to nemůžeme říct, že bychom si na rok dali od práce pauzu, spíš naopak. Otestovali jsme i odolnost proti mrazu, větru, dešti, slunci nebo vodě. Vše proběhlo na jedničku. Jediným problémem je extrémní psí síla. Když se Majlo dostane do spárů hyperaktivní fenky huskyho, nedá se dělat nic. A tak jsme opět přišli o náš vzácný poklad. Naštěstí jen na chvíli :) Rok 2019 je pro nás šťastným – máme v ruce finální i krásně potištěnou krabičku, která funguje podle našich představ! Posoudit můžete sami :)

Chci GPS lokalizátor Chci vědět více o nastavení