GPS obojky Majlo - Náš příběh

Náš příběh

Náš příběh

Náš příběh začal velmi jednoduše. 9.června 2015 jsme naposledy viděli našeho psího přítele. Ačkoli se pohyboval pouze po oploceném pozemku, nezabránilo mu to k útěku – za fenkou, za zajícem nebo za jiným psím kamarádem? To už se nikdy nedozvíme. I přes veškerou snahu ho najít – sociální sítě, veterinární stanice v okolí, útulky nebo letáky a sousedskou výpomoc, se nikdy neobjevil. V ten moment jediné, po čem jsme toužili, bylo vědět, co se s ním stalo, nicméně vypátrat, kde přesně je, se ukázalo jako nemožné.

Náš pes Majlo měl čip, zdálo by se tedy, že jeho nalezení nebude složité. Opak je pravdou. Čip, který se dává domácím mazlíčkům, neslouží jako GPS lokátor. Pokud se tedy zvíře nedostane do správných rukou – policejní nebo veterinární stanice vybavená správnou čtečkou čipu, není k tomuto účelu použitelný.

Tato zkušenost nás dovedla až k nápadu hledat GPS lokátor pro domácí mazlíčky. Zjistili jsme, že takový GPS lokátor, který by splňoval to, co bychom od něj očekávali, ať už výdrž nebo cenu, neexistuje.

Proto jsme se rozhodli v září 2015 založit vlastní společnost a vyvinout GPS lokátor vlastní, pod značkou našeho psího přítele jménem MAJLO, aby se tento příběh již nemusel opakovat. Od prosince 2015 jsme usilovně pracovali na vývoji obojku MAJLO, který přesně splňuje naše představy o tom, co by takový pomocník měl mít. Neztrácejte čas hlídáním svých mazlíčků, obojek MAJLO to udělá za vás!

Kdo jsme?

Jsme výrobně obchodní společnost WE STAY s.r.o. s dlouholetou praxí v oblasti telekomunikací. Zabýváme se využitím IT technologií v každodenním životě. Zakládáme si na kvalitě, dostupnosti a v neposlední řadě na exkluzivně českém vývoji našich výrobků. Zaměřujeme se na originalitu, funkčnost a inovace v oblasti GPS lokátorů pro zvířata všeho druhu. Dnes majlo hlídá nejen pejsky ale i celá stáda ovcí, nebo koně.

Chci GPS lokalizátor