GPS obojky Majlo - Reference

Reference

Reference

Ondra, Praha

Jméno: Ondra
Datum: 03.05.2019

Musel jsem se odstěhovat za prací, ale ovcí jsem se vzdát nechtěl. Nejednou jsem se musel desítky kilometrů rychle vracet, protože jsem dostal zprávu, že ovce na pastvě nejsou. Ty cesty zpět se zdály nekonečné a nepřál bych je nikomu. Majla beru jako pastevce, prodlouženou ruku, který mi stádo hlídá a já mohu včas zareagovat na každou situaci.

Zobrazit celou recenzi


Monika, Křesetice

Jméno: Monika
Datum: 03.05.2019

Majla jsme si pořídili, protože Jack Rusell má tuláctví v povaze. A u nás je to Jack Rusell na druhou :) Děkujeme a držíme palce, ať Majla nakonec najdete v pořádku!

Zobrazit celou recenzi


Katka, Čáslav

Jméno: Katka
Datum: 03.05.2019

Benjamin už je bohužel naším třetím kočičím miláčkem. Jen díky Majlovi už jsme si jistí, že nebudeme muset prožívat zoufalství a beznaděj, kterou jsme dříve zažívali, když se nám kocourek zatoulal. A jako bonus víme moc dobře, které kočky v noci, když všichni spí, navštěvuje :)

Zobrazit celou recenzi


Lucka, Kutná Hora

Jméno: Lucka
Datum: 03.05.2019

Lidé od koní vědí, že když se splaší kůň, běží hlava nehlava v možném i nemožném terénu. Obojek Majlo mi nedávno pomohl, když se Terezka lekla petard, shodila mě ze se sedla a já jsem viděla jen jak mizí v dálce. Terezku mi Majlo hlídá jak na pastvě, tak ve stáji i proti nevítaným hostům.

Zobrazit celou recenzi


Jana, Poděbrady

Jméno: Jana
Datum: 06.06.2019

Jsme velcí milovníci psů a Majlo nám denně pomáhá při našich oblíbených procházkách. Ačkoli naši psi vypadají jako neviňátka, nejednou se rozhodli prohnat divokou kachnu nebo zajíce. Kdo plemeno Akita-Inu zná, ví stejně jako my, jsou to lovci tělem i duší, takže rozhodnutí vydat se za divokou kachnou jen těžko zvrátíte. Díky Majlovi máma zase o starost míň.

Zobrazit celou recenzi


Pomis, Kolín

Jméno: Pomis
Datum: 02.06.2019

Na obojku Majlo si nejvíc cením toho, že mi ušetřil čas s výstavbou plotu v době, kdy mám práce nad hlavu. Jerry sice plot nevidí, ale já ho mám pořád pod kontrolou. Nemusím běhat po polích v okolí, hledat, kam se zaběhl, ale naopak trávit v klidu čas s rodinou.

Zobrazit celou recenzi


Honza, Kutná Hora

Jméno: Honza
Datum: 30.05.2019

Referenci Honzi si dovolíme napsat přímo my. Honza je náš kamarád a zároveň první zákazník, u kterého jsme měli štěstí v neštěstí a otestoval Majla hned druhý den po tom, co ho dostal do ruky. V neděli v podvečer se Charlie rozhodl navštívit kutnohorské fenky. Chtěl jít na tajňačku, ale Majlo ho okamžitě prozradil. My ani Honza jsme se nestačili divit, když jsme viděli, kam se Charlie vydal – přímo do areálu Philip Morris! Pak už jen následovalo humorné vykoupení, zařízení VIP vjezdu do fabriky a vysvobození vystrašeného tuláka :) Nechceme ani domýšlet, kdy by Charlieho někdo v tmavém rohu objevil, za jak dlouho (a jestli vůbec) by se v pořádku dostal domů. Řekněte sami – hledali byste svého parťáka právě tam? My se přiznáme dobrovolně, že rozhodně NE! :D

Zobrazit celou recenzi