GPS obojky Majlo - Novinky

Novinky

Novinky

MAJLO POMÁHÁ – DAROVALI JSME MAJLO PEJSKŮM V NOUZI

23.09.2019

V neděli 22.9.2019 jsme se zúčastnili úžasné akce Psí hvězdy na červeném koberci. O co jde? Je to prosté – pejsků, kteří hledají svůj domov, je nespočet. Jedná se o charitativní akci spolků a útulků, kteří hledají domovy pejskům, které mají v dočasné péči. Pejsci se prezentují jako hvězdy na červeném koberci. A že to hvězdy byly!

více…


SPOLUPRACUJEME S PSÍM ÚTULKEM A HOTELEM DOGPOINT

21.09.2019

Představte si, že jste odjeli na dovolenou, třeba do milovaného Řecka a váš mazlíček si užívá prázdnin u babičky na chalupě. Najednou zvoní telefon. Váš miláček utekl při procházce lesem za zajícem a už 3 hodiny se nevrací. Babička neví co má dělat..:) Vy při pohledu do aplikace vidíte, že se tomu vašemu jindy klidnému hlídači utěk natolik zalíbil, že se nestačíte divit, kde se zrovna potuluje. Co teď? Babička neřídí.. strýc nezvedá telefon.. Budete potom v klidu popíjet aperol u bazénu?:-)

Právě pro tyto situace je tu náš nový partner DOG POINT, který s vaším souhlasem mazlíčka odchytí a ubytuje ve skvělém psím hotelu. Vám v zápětí dorazí i jeho fotografie, jak si užívá svůj pobyt :)

Aktuálně máme řešený okres Kutná Hora, Kolín, Praha východ, ale rozšíření plánujeme do celé ČR.

více…


OTEVŘELI JSME PRODEJNU!

15.09.2019

Obojky Majlo nejsou jen virtuální e-virtuální e-shop. 14.8.2019 jsme slavnostně za zvuku fanfár (nebo hitů od Rybiček 48 :P) otevřeli naši prodejnu. Okamžiku, na který jsme tak dlouho čekali, se zúčastnili všichni, kteří s námi šlapou tuto trnitou cestu od začátku, ale i naši ambasadoři – Alice Bendová, Kuba Ryba s Domčou a Patrik Kincl

více…