GPS obojky Majlo - Novinky

Novinky

Novinky

MAJLO - dog in car

22.05.2020

jak naši miláčci mohou ovlivnit cestu v autě i obecně v běžném provozu. Na co je dobré myslet, co bychom si měli uvědomit, pokud dojde k dopravní nehodě. Nejběžnější situace jsme se rozhodli vyzkoušet na vlastní kůži ve spolupráci s našim ambasadorem Patrikem Kinclem v roli testovacího jezdce, pod odborným dohledem skvělých lidí se společnosti Autodrom Most, Pet - Medic a Bezpečně se psem.

Většina lidí začne hasící přístroj v aute vozit až po své první nehodě, čelní okno si připojistí až po prvním setkáním s letícím kamínkem a takto bychom mohli pokračovat, ostatně i projekt MAJLO vznikl až po ztrátě Majla :)

Rozhodli jsme se, že v tématu s pracovním názvem ,,pes v autě,, budeme o krok napřed. Většina z nás už dopravní nehodu zažila, nebo nějaké byla alespoň svědkem, a proto jsme se k těmto situacím rozhodli přidat i dnes zcela běžnou "věc" a to psího pasažera. Drtivá většina pejskařů se svými čtyřnohými miláčky tráví většinu volného času a tak nebývá výjimkou, že je vozí na výlet či chatu, ale ne vždy bezpečným způsobem. My sami jsme toho důkazem. Dítě samozřejmě připoutáme do té nejbezpečnější autosedačky, ale pejska posadíme na deku vedle něj a řekneme: „Zůstaň!" :) Po několika minutách prvního testu krizového brždění si uvědomujeme, jak moc může nepřipoutaný pes v případě nehody celou situaci ještě zhoršit. Dle slov odborníků se pes nedokáže připravit na hrozící střet, nezpevní se jako člověk a v tu chvílí jeho bezvládné tělo (např. 20kg) letí prostorem auta sem a tam. Hrozná představa. Další aspekt neštestí nastal v momentě, kdy se zcela zmatený a vystresovaný pes dává na útěk, neznámo kam. Ano, jde o katastrofické scénáře, bohužel jejich základem jsou však vaše reálné zkušenosti, které jste nám posílali během přípravy.

Výsledek tohoto počinu by měl být vlastně pozitvní, je totiž skvělé vědět, že existují možnosti, jak tato rizika co nejvíce snížit. Ostatně posuďtě sami, jak jsme nám tyto momety povedlo zvěčnit :) 

CHTRAŇTE SEBE I JE...:)

více…


MAJLO - spolupráce která chutná

11.11.2019

Dnešním dnem Majlo získal dalšího podporovatele na své cestě a co víc, získal letitého kuchaře našich pejsků, čímž zároveň i odpovídáme na vaše dotazy - co jedí naši miláčci, že vypadají tak dobře. Odpověď je kuře s rýží :) 

Konkrétní pytel granulí najdete nově i na našem e-shopu. Nicméně ten samozřejmě není jedinou možností :) Pro další příchutě a rady můžete využít přímo tým na slovo vzatých doborníků v Natívii, kteří tu jsou pro vás také. Ještě doplníme podstatnou informaci: jde o ryze českou společnost, která svá krmiva navrhuje a vyrábí přesně na míru pro vaše i naše miláčky a která má obrovské SRDCE, stejně jako MY :) I proto jsem si vybrali právě je! :) Takže přejeme DOBROU CHUŤ :) 

 

více…


MAJLO v České televizi

25.10.2019

Další fází naší cesty bylo páteční živé vysílání v pořadu České televize - Dobré ráno. Opět jsme si potvrdili, že děláme správnou věc, která má smysl a to především v diskuzi na téma - co mohu udělat pro to, abych snížil riziko ztráty svého miláčka? a druhé podstatné vysvětlení, do jaké míry mi pomůže čip? MAJLO POMÁHÁ – DAROVALI JSME MAJLO PEJSKŮM V NOUZI

23.09.2019

V neděli 22.9.2019 jsme se zúčastnili úžasné akce Psí hvězdy na červeném koberci. O co jde? Je to prosté – pejsků, kteří hledají svůj domov, je nespočet. Jedná se o charitativní akci spolků a útulků, kteří hledají domovy pejskům, které mají v dočasné péči. Pejsci se prezentují jako hvězdy na červeném koberci. A že to hvězdy byly!

více…


SPOLUPRACUJEME S PSÍM ÚTULKEM A HOTELEM DOGPOINT

21.09.2019

Představte si, že jste odjeli na dovolenou, třeba do milovaného Řecka a váš mazlíček si užívá prázdnin u babičky na chalupě. Najednou zvoní telefon. Váš miláček utekl při procházce lesem za zajícem a už 3 hodiny se nevrací. Babička neví co má dělat..:) Vy při pohledu do aplikace vidíte, že se tomu vašemu jindy klidnému hlídači utěk natolik zalíbil, že se nestačíte divit, kde se zrovna potuluje. Co teď? Babička neřídí.. strýc nezvedá telefon.. Budete potom v klidu popíjet aperol u bazénu?:-)

Právě pro tyto situace je tu náš nový partner DOG POINT, který s vaším souhlasem mazlíčka odchytí a ubytuje ve skvělém psím hotelu. Vám v zápětí dorazí i jeho fotografie, jak si užívá svůj pobyt :)

Aktuálně máme řešený okres Kutná Hora, Kolín, Praha východ, ale rozšíření plánujeme do celé ČR.

více…


OTEVŘELI JSME PRODEJNU!

15.09.2019

Obojky Majlo nejsou jen virtuální e-virtuální e-shop. 14.8.2019 jsme slavnostně za zvuku fanfár (nebo hitů od Rybiček 48 :P) otevřeli naši prodejnu. Okamžiku, na který jsme tak dlouho čekali, se zúčastnili všichni, kteří s námi šlapou tuto trnitou cestu od začátku, ale i naši ambasadoři – Alice Bendová, Kuba Ryba s Domčou a Patrik Kincl

více…