GPS obojky Majlo - Nastavení

Nastavení

Nastavení

Majlo nabízí několik režimů fungování. Záleží jen na vás, jak si právě svůj obojek nastavíte a přizpůsobíte vašim každodenním potřebám

Obojek Majlo nabízí dvě možnosti nastavení

Obojek Majlo nabízí dvě možnosti nastavení – Výchozí režim nebo Plánovač.

Výchozí režim je nastavení, podle kterého bude obojek Majlo fungovat v době, kdy nemá nastaven žádný plán navíc. Je ideálním pomocníkem, když nemáte čas se zabývat režimy, ale i tak chcete mít svého mazlíka pod kontrolou. Může být tedy zapnutý 24 hodin 7 dní v týdnu a nebo jen každou sobotu.

MÁTE KAŽDÝ DEN JINÝ PROGRAM? VYUŽIJTE PLÁNOVAČ! Plánovač otvírá možnosti všem, kteří si chtějí s nastavením obojku Majlo více pohrát. Všechny režimy je možné nastavit pro jakoukoli hodinu, jakýkoli den.

Režimy

Hlídání mazlíčka v nastavené zóně je to nejdůležitější. Je jen na vás, jaký okruh budete hlídat. Obojek Majlo proaktivně kontroluje, zda je vše v pořádku. Díky tomu, že obojek Majlo disponuje akcelerátorem a tedy vyhodnotí i rychlost pohybu, dá vám vědět v co nejkratší době o tom, že je něco v nepořádku. V momentě, kdy se mazlíček začne pohybovat mimo nastavenou zónu, obojek Majlo posílá informace o jeho poloze v intervalu maximálně 5 minut. Jakmile se obojek Majlo vrátí zpět do hlídané zóny, ozve se vám a sám se zpět přepne do původního režimu.

Vycházkový režim byl vytvořen, abyste se mohli zpětně podívat, kam jste si s mazlíčkem vyrazili, a to v intervalu každých 15 min.

Režim Spánek šetří Majlo v době, kdy víte, že máte svého mazlíčka pevně pod kontrolou. Jednou za 60 minut pouze zkontroluje nastavení jednotky, nikoliv však GPS polohy. V tomto režimu se nezaznamenávají údaje o aktuální poloze zařízení!

Majlo v tomto režimu sleduje přesný pohyb vašeho mazlíčka a aktivně vás informuje o jeho cestě stejně jako když se pohybuje mimo nastavenou zónu, a to v intervalu každých 5 minut.

Režim Ztracen!

Majlo nabízí i SOS tlačítko pro případ, že se váš mazlíček ztratí a potřebujete ho najít v co nejkratším čase. Zařízení Majlo sleduje vašeho mazlíčka na útěku v intervalu 30 vteřin, dokud ho nenajdete a neukončíte sledování. Pozice jednotky (vlaječka) se v mapě detailu automaticky aktualizuje v tomto zvoleném intervalu (není potřeba obnovovat/znovu načítat stránku).

Návod ke stažení Video návod

Notifikace

Obojek Majlo vás bude informovat jen tak, jak budete sami chtít. Alarmy i informace se mohou objevit ve vašem e-mailu, na webovém portále nebo jako notifikace mobilní aplikace. Samozřejmostí je i jejich vypnutí.

Obojek Majlo vás informuje o:

  • Opuštění a návratu do hlídané zóny
  • Nízkém stavu baterie
  • Nárazu

Začínáme

MÁM ZVÍŘÁTKO NA ZAHRADĚ

Jako výchozí režim je nejvhodnější zvolit Hlídat přítomnost v zóně. Pokud na noc chodí váš mazlíček domů, uděláte nejlépe, když si v plánovači zvolíte režim Spánek na noční hodiny.

MÁM ZVÍŘÁTKO V BYTĚ

Jako výchozí režim je nejvhodnější Procházka nebo Hlídat přítomnost v zóně. Pokud máte byt opravdu zabezpečený a je nepravděpodobné, že mazlíček uteče, doporučujeme na noc využít Plánovač a nastavit režim Spánek. Tím se vaše Majlo bude šetřit na čas, kdy bude opravdu potřeba. Případně je možné Majlo vždy po příchodu domů manuálně vypnout a zapnout ho jen, když vyrazíte na špacír :)

DOPORUČENÍ

Pokud si nastavujete čas ukončení spánku, berte prosím v úvahu jeho interval připojení (60 min) a zvolte si tak alespoň o hodinu méně, než je čas, kdy jdete s pejskem opravdu ven.

Návod ke stažení Video návod