GPS obojky Majlo - FAQ - nejčastější dotazy

FAQ - nejčastější dotazy

FAQ - nejčastější dotazy

Mám Majlo

Protože nechceme, aby mazlíček mohl zařízení vypnout například zalehnutím, je nutné dodržet tento postup: Podržte tlačítko na 8 s. LED dioda začne svítit střídavě zeleně a červeně. Poté tlačítko pusťte a znovu stiskněte, dokud LED dioda nezačne svítit červeně. Tlačítko pusťte, LED dioda zhasne a zařízení je vypnuté.

Pokud jste zapomněli heslo na portál/do aplikace, stačí kliknout na odkaz „Zapomenuté heslo“. My vám pošleme odkaz, díky kterému budete moci heslo změnit. Po potvrzení změny se jen přihlásíte.

Můžete nás kontaktovat přes FB stránky, chat nebo emailem na adrese admin@obojkymajlo.cz.

Protože Majlo funguje na principech sledovacích satelitních technologií, je pro první načtení mapy nutné s Majlem vyrazit ven stejně jako například u navigace v autě. Ačkoli mapu nevidíte, nemusíte se obávat, veškeré nastavení je funkční.

Protože dbáme na to, aby Majlo byl co nejmenší, přijímací anténa signálu je také uzpůsobena. Majlo dělá maximum pro to, aby překonal železobetonové kvádry, ale stane se, že uvnitř budovy bude bezradný. Majlo je nepřekonatelným parťákem na zahradách, procházkách, kde můžeme jeho spolehlivost garantovat.

Aplikace je pro systém Android zdarma ke stažení na Google Play, pro systém iOS v AppStore. Najdete ji pod názvem Majlo. Pokud máme jakékoli pochybnosti, můžete využít QR kód na tomto odkazu, který vás do obchodů přímo nasměruje.

Systém Majlo reaguje co nejrychleji může. Potvrzení registrace obvykle dorazí až k vám běhěm 2-5 minut. Zkontrolujte složku nevyžádané pošty. Pokud stále potvrzení nemáte, neváhejte nás kontaktovat na chatu nebo e-mailu admin@obojkymajlo.cz.

Pokud Majlo bliká rychle červeně, znamená to, že má slabou baterii. Po připojení do sítě se blikání změní na pomalé zelené, což znamená nabíjení.

Majlo reaguje na změny v závislosti na vámi zvolený režim, ve kterém je aktuálně nastavený. Pokud chcete změnu nastavení urychlit, stiskněte tlačítko na 5 vteřin a poté pusťte. Majlo začne rychle zeleně blikat a změnu provede. Pro pochopení kouzla Majlo se podívejte na video na režimech a fungování.

Chci Majlo

Doprava při objednávce Majla je zcela zdarma.

Ne, Majlo je možné zaplatit kartou on-line nebo převodem na účet.

Pokud je Majlo skladem, posíláme ho k vám v momentě, kdy se platba zobrazí na našem účtu. Obvykle je u vás do 48 hodin.

Ano, můžete nás navštívit v naší prodejně v centru Kutné Hory.

Obojek Majlo pracuje na základě kombinací technologií GSM, GPS a GLONASS.

Ne, obojek Majlo má již zabudovaný čip, který SIM kartu nahrazuje. Navíc není vázán na síť žádného z mobilních operátorů, čili pokrytí služeb Majlo je maximální možné. Roční licenci Majlo dostanete při nákupu zařízení zcela zdarma.

Majlo je vytvořený tak, aby byl intuitivní. Ke každému zařízení dostanete podrobný návod, ale jsme tu pro vás i my. Můžete nás kontaktovat přes FB stránky, chat nebo telefonicky na čísle 720 756 414 a to v pracovní dny od 9:00 do 16:00 a my vám rádi pomůžeme.

O odeslání zásilky váš vždy budeme informovat my a o dalším cestování Majla až k vám Zásilkovna.

V současné době je možné zásilku doručit přes Zásilkovnu, případně zvolit osobní odběr v Kutné Hoře.

Zásilka na vás bude čekat ve vybrané provozovně několik dní. Veškeré informace vám budou zaslány na kontaktní e-mail a o době uložení zásilky budete informování také formou SMS zprávy.

Majlo je možné zaplatit kartou online přímo po dokončení objednávky nebo využít QR kódu pro rychlou platbu přes Váš bankovní účet. Pokud raději platíte hotovostí, můžete zaplatit Majlo až při převzetí na vybrané pobočce Zásilkovny. Pokud se pojedete podívat k nám na prodejnu, Majlo zaplatíte pouze kartou.

K ceně zařízení Majlo je přičteno DPH ve výši 21%.

Návod ke stažení Video návod